ZABAWA I NAUKA NA WESOŁO!

Trwa proces rekrutacji - kliknij po więcej informacji.

Przedszkole Integracyjne SASANKA powstało dzięki zaangażowaniu wielu osób, jak również dobrej współpracy ze żłobkiem Krokus, jako placówka kontynuująca opiekę nad małymi dziećmi, które osiągnęły wiek przedszkolny i chcą nadal pozostać w znanym i lubianym otoczeniu.

Przedszkole Sasanka usytuowane jest przy ul. Pileckiego 34, obok Żłobka Krokus, aby ułatwić naszym pociechom łagodne przejście do kolejnego etapu, niesamowitej, odkrywczej przygody jaką jest edukacja przedszkolna.

Nasza oferta kierowana jest do wszystkich rodziców i dzieci ceniących sobie naukę i zabawę ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb Maluszków, zarówno z terenu miasta Biała Podlaska, jak również z innych gmin.

Udało się nam stworzyć wyjątkowe miejsce, w którym dzieci zdrowe i niepełnosprawne wspólnie poznają świat, razem uczą się i bawią. Przedszkole uczy wzajemnej akceptacji i tolerancji od najmłodszych lat. Rozwijanie i umacnianie właściwych postaw, ułatwia funkcjonowanie dzieci niepełnosprawnych w społeczeństwie.

Wielką zaletą naszego przedszkola są małe, kameralne grupy, co pozwala na bieżącą reakcje na potrzeby maluchów, zapewniamy najmłodszym maksymalny komfort sanitarny oraz profesjonalną, przeszkoloną kadrę. Przedszkolaki znajdują się pod stałą opieką wykwalifikowanej kadry pedagogicznej jak również specjalistów: logopedy, psychologa i pedagoga, fizjoterapeuty i innych. Zajęcia prowadzone są przez cały rok, również w ferie i wakacje co jest niezwykle ważne szczególnie dla pracujących rodziców.

Ogromną zaletą placówki jest bardzo dobra współpraca przedszkolem Integracyjnym Sasanka w Wisznicach, co daje możliwość korzystaniem ze zdobytego doświadczenia w zakresie holistycznej opieki nad Naszymi Pociechami, również tymi wymagającymi szczególnej troski.

Ponadto dzieci biorą czynny udział w tematycznych zajęciach artystycznych. Uczą się również języków obcych takich jak angielski i hiszpański. Dokładamy wszelkich starań, by dzieci były tutaj radosne i bezpieczne.